Magie van kleur en licht: Hoe gebruik je een lichtset?

Aanmelden

GRATIS WEBINAR.

Je wilt wel met kleurenpunctuur beginnen, maar je aarzelt nog? Of misschien heb je al jaren een lichtset en heb je een paar vragen.

Dan is dit webinar wat je zoekt. 

De afgelopen dertig jaar heb ik veel workshops en cursussen gegeven, voornamelijk gericht op professionals in de natuurgeneeskunde. En die workshops, cursussen en opleiding geef ik nog steeds. 

Individueel begeleid ik therapeuten begeleid op het pad van het werken met kleurenpunctuur. Ik geef adviezen over hoe hun cliënten zichzelf kunnen behandelen. Veel cliënten zijn hier heel blij mee geweest en behandelen nog steeds zichzelf, (klein)kinderen en anderen in hun omgeving.

Heb je zin om de magie van kleur en licht zelf ook toe te passen, meld je aan.

Om kleurenpunctuur ook toegankelijk te maken voor een breder publiek, is er een uitgebreid handboek ‘De verborgen kracht van licht en kleur’ dat een uitstekende handleiding biedt voor de praktijk en eventuele zelfzorg. Het geeft behandelingen voor allerlei veelvoorkomende klachten, waarmee je zelf direct aan de slag kunt.

Hier zijn de details voor het gratis webinar:

Datum: Dinsdag 2 september 2025
Tijden: 19.00-20.00
Kosten:
geen
Plaats: online
Docent: Praveeta Timmerman

Na aanmelding ontvang je op de dag van het webinar een link waarmee je aan het webinar kunt deelnemen.

Aanmelden:

Magie van kleur en licht: Hoe gebruik je een lichtset?